Jak grać w kulki?

Jedni mówią, że to najprostsza gra na świecie. Wymaga tylko znajomości kolorów, zręczności i szybkości. Ale dla wielu, dla mnie też, jest chyba najlepszą grą z jaką miałem do czynienia. Na czym, według mnie polega jej fenomen, urok i w czym tkwi tajemnica tego, że mimo iż po kilku próbach bez problemu można przejść planszę, to nadal chcemy do niej wracać i próbować od nowa? Moim zdaniem ta tajemnica to prostota. Proste reguły, proste ruchy – liczy się tylko sprawność i spostrzegawczość. Zasady Gry w kulki jak widać są bardzo proste. 

Oczywiście należy zacząć od tego, że aby w nie zagrać, należy mieć komputer z podłączeniem do Internetu. Grę znajdujemy bowiem w sieci – bez żadnego problemu, po wpisaniu odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę. Uprzedzam, że wyników pojawi się zapewne sporo. Ta sama gra może znajdować się na wielu stronach internetowych, albo na wielu stronach internetowych mogą znajdować się różne odmiany gry w kulki. Ich twórcy inspirują się podstawowymi zasadami do tworzenia nowych fabuł – stąd też mamy na przykład specjalne wersje dla dziewczyn i chłopaków. Zakładam, że już otworzyliście grę na swoim komputerze. To teraz czas na najlepsze! Wyobraź sobie, że posiadasz armatę – oczywiście wirtualną i wystrzeliwujesz z niej kolorowe kulki w te znajdujące się u góry ekranu. 

Twoim zadaniem jest łączyć kulki w zbiory o identycznych kolorach. Zebranie kilku kulek sprawi, że znikną a Ty zdobędziesz punkty. Musisz uważać, bo gra w kulki jest na czas! Jeśli nie wykażesz się odpowiednio szybką reakcją czy spostrzegawczością, platforma z kulkami będzie się obniżać aż do momentu, gdy nastąpi koniec gry. Oczywiście grę wygrywa ten, kto zestrzeli wszystkie kolorowe piłeczki. 

Mam nadzieję, że rozjaśniłem Wam nieco zasady gry w kulki. Są naprawdę bardzo proste. Jestem przekonany, że każdy z Was, kto po raz pierwszy postanowi zmierzyć się z tą grą, od razu załapie o co w tym wszystkim chodzi. Jestem także przekonany o jeszcze jednej rzeczy – na pewno każdy z Was zagra w nią więcej niż jeden raz. Ta gra naprawdę wciąga!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>